top of page

HAKKIMIZDA

Kurumsal

      

                NoraMarket 2019 yılından beri oda termostatı, elektrikli ısıtıcı, havlupan ve panel radyatör gibi ısıtma grubu ürünleri ile Türkiye genelinde birçok satış noktasında varlığını sürdürmektedir. 2014 yılı itibari ile AR-GE çalışmalarına otomasyon sistemlerini de dahil ederek Türkiye’nin ilk ve tek yerli üretim Oda Termostatı’ nın üretimine geçmiştir. Ulusal ve küresel pazarda çevre ile uyumlu ilk yerli üretim Oda Termostatı tasarruf arayan müşterimizin hizmetine sunulmuştur.

                Çalışma prensiplerini, ilerleyen teknolojiye ve güncel pazarlama stratejilerine uygun belirleyen şirketimiz, sektöründe yaptığı inovasyon çalışmaları ile başarılarını günden güne artırmaktadır. Geride bıraktığı her yılda, bir sonraki yılın yeniliklerini öngörerek daha sağlam adımlarla gelişmeye ve yaygınlaşmaya devam etmektedir.

                Çevre ve topluma karşı sorumluluğu, çalışanları ve iş ortaklarıyla kurduğu güçlü iletişimi, mükemmeliyetçilik çabası ve tüm iş süreçlerindeki yüksek verimliliği in-therm 'in temel değerlerindendir. Ürünleri ve sahip olduğu tüm değerleri ile müşterilerine güçlü bir markanın özel faydalarını ve katma değerini vermek her bir in-therm çalışanının, dolayısıyla firmanın ortak özelliğidir.

noramarket.png
bottom of page